|
Tak tylko problem polega na tym że rozstać sie w play mogę za 3 miechy dopiero, a oferta z T-mobile jest dostępna na stronie, po prostu wszedłem i widzę że jest 6 miechów za 1 zł a pozniej 49 zł. W play jest 49 przez całą umowę.
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
|