|
Mamy szpeca od przedłużenia ofert na komórki/ przedstawiciela etc. ?
Kończy mi sie umowa za jakieś 3 miesiące i już generalnie mógłbym ja przedłużyć w play. Wybrałem sobie telefon a zobaczyłem że w T-mobile jest taka sama oferta z taką samą ceną za telefon przy czym oni dają 1 zł abonamentu przez 6 mies. jako bonus.
Pytanie co teraz zrobić - czekać aż ktoś się odezwie do mnie czy samemu dzwonić na obsługe klienta i powiedzieć wprost jak jest i żeby mi dali taką ofertę jak w t-mobile to zostanę a jak nie to wypowiadam. Przyznam że takie rozwiązanie by mi najbardziej pasowało bo przyzwyczaiłem się do play, mam rodzinę w tej sieci. Da rade coś z nimi samemu załatwić czy dopiero wypowiedzenie coś da ? Nie ukrywam że wolałbym szybciej sprawę załatwić z racji telefonu.
Macie jakieś rady ?
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
|