Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 23.02.2016, 07:55
Żaden trener tu nie pomoże, ani Moskal ani Pawłowski. Te wkłady do koszulek są już tak zdemoralizowane, ze nic ich nie ruszy. Oni są gotowi na jubileusz 110 lat klubu spuścić nas bez mrugnięcia okiem piętro niżej. I co nam pan zrobi ? (rzucając tekstem z Misia). Maja głęboko w d... to na czym nam zależy. Całą pierwsza połowę chodzili sobie wczoraj po boisku, w sytuacji kiedy walczymy o utrzymanie. Nawet biegać im się nie chciało. Zapowiada się dramatyczna walka o utrzymanie. Tym bardziej, że chyba wszyscy inni chcą grac dalej w ekstraklasie, jak Korona czy Podbeskidzie.
Odpowiedz cytując