|
Dla mnie obecnie niestety przyszłość Wisły rysuje się w dosyć ponurych barwach. Niestety, z tym właścicielem. Kolejny raz gdzie Cupiał wykazuje się kompletnym brakiem wyczucia jeśli chodzi o zmianę trenera (a propos zwolnienia Moskala kiedy to graliśmy prawdopodobnie najładniejszą piłkę w lidze tylko często brakowało wykończenia, szczęścia, Ondraska?). Ale styl gry zespołu dawał nadzieję, że jeden, dwa sensowne transfery piłkarzy na tyle wzmocnią siłę zespołu, że będzie o co i czym walczyć. Po zwolnieniu Moskala wszystko posypało się jak domek z kart. Podobnie było zresztą kiedyś w przypadku zwolnienia Petrescu. Jak wielki był to błąd pokazały następne kilka lat. Niestety ale główny sternik tego klubu i jego doradcy oraz obecna sytuacja finansowa Wisły, Telefoniki nie rokują na nic korzystnego,pozytywnego. Widmo spadku dla mnie obecnie jest całkiem realne - z obecnym trenerem Pawłowskim jak najbardziej. Smutne to bardzo. Ale może tak to jest, że czasem trzeba upaść bardzo nisko by potem sięgnąć szczytów?
Powód: hmmm...
Ostatnio edytowane przez Colin : 23.02.2016 o godz. 01:45.
Colin McRae[*] Żegnaj Mistrzu. Teraz pewnie ścigasz się z Ryśkiem i Januszem pilotowany przez "Beefa" po niebiańskich OSach...
"Heroes don't die, they just move on to the next stage"
|