Griszka30KR napisał(a):

|
Ewidentnie nie mamy środka i trenera.Myslę,ze reszta przy odpowiednim trenerze dała by radę,bo personalnie(ale nie jako drużyna) nie wyglada to źle.
|
tez tak sądze
brakuje 'łącznika: miedzy obroną a atakiem.Wczoraj taki Surma rodzielał piłki jak profesor,wlasnie kogos takie nie mamy.
Ale jakos zastanawia fakt ,co tu jest nie tak,ze mamy walczyc i za.pierdalać a w trakcie meczu tego nie widac.Wszytscy wolni,akcje KOMPELTNIE bez zadnego TEMPA.Nie rozumiem co tu chodzi.Leczna byl dzis moorycznie ,fiycznie lepsza.Wygraywala pjedynki 1 na 1,grala szybciej .A to nie k.urwa BAYERN MONACHIUM tylko GÓRNIK ŁECZNA.
ogladajac Podbeskiedzie w meczu zLechem....nalezy sie pgodzic ze na dzis Wisla gra najgorszą pilke w lidze.Niech cos sie zmieni bo wyglada to coraz gorzej.
Alan Uryga ,moj osobisty ulubieniec ,toz to Xavi z ligi niepełnosprawnych.Niewiem jakie ma kwity na Kapkę czy Cupiala ,ale chyba jeszce wieksze niz Kiszczak mial na Walese.Z
P.S A wystarczylo nie robic po raz tysieczny tego samego błedu ,czyli nie DZIALAC POD IMPULSEM panie Cupial ,poczekac do zimy i kupic Moskalowi Ondraska.Cupial to gosc ktory nie UCZY sie na NICZYM,i wlasni dlategoo jestesmy dzis tutaj a nie gdzie indziej.
P.S 2 Gdzie są ci "KIBICE" ktorzy tak żadali głowy Moskala?Czy dzis nie zabrakło ich w tym 9 tysiecznym tłumie?