|
Cywka i Uryga powinni miec zakaz grania w pierwszym składzie. Ani jeden ani drugi podawac nie potrafi, Cywka zamiast ruszyc tyłek do przodu stoi i czeka az rywal do pilki dojdzie, reszta tez nie lepsza. A co robi Pawłowski? czeka ze zmianami za długo i jeszcze na dodatek najlepszego Balaszowa sciagnał. Bral słow co oni dzisiaj odwalili, z takimi kaszalotami jak Gornik Łeczna nie wygrali a za tydzien bez Gumisia i Głowy. Czas sie zabrac do roboty
|