Ja proponuję na środek obrony dwójkę Cywka-Uryga. Dzisiaj ładnie zaryglowali środek pola.
Grisza1 napisał(a):

|
Zamiast kupić Moskalowi Ondraszka i Bałąszowa, to wypiep..... Moskala i kupili Pawłowskiego. To, co grała Wisła za Kazika, a to, co gra dziś, to Himalaje i Beskidy.
|
Pozytywne, że nie takie powroty były już przy Reymonta, więc nie zdziwię się jak zaraz znowu Kazka zobaczymy na ławce. Oby.