Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 22.02.2016, 23:20
Ja proponuję na środek obrony dwójkę Cywka-Uryga. Dzisiaj ładnie zaryglowali środek pola.

Grisza1 napisał(a):Wyświetl post
Zamiast kupić Moskalowi Ondraszka i Bałąszowa, to wypiep..... Moskala i kupili Pawłowskiego. To, co grała Wisła za Kazika, a to, co gra dziś, to Himalaje i Beskidy.
Pozytywne, że nie takie powroty były już przy Reymonta, więc nie zdziwię się jak zaraz znowu Kazka zobaczymy na ławce. Oby.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 22.02.2016 o godz. 23:22.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując