d napisał(a):

Sadlok (wraca po kartce?) + Uryga. Jakby to katastrofalnie nie brzmiało - Pietrzak jest w zespole nowy (on w ogóle grał na stoperze?), dla Cywki to raczej byłaby nowość. Czekaj - litości.
Tym bardziej o....... dla Guzmicsa za ewidentnie kartkowane wejście, chyba nie jest autystyczny i wiedział, że Arek od kilkudziesięciu minut był na następny mecz wyautowany.
Całosciowo: Jović - Sadlok, Uryga - Pietrzak/Cywka. Ale bilans dwumeczu utrzymamy pozytywny.
Edit: a, Żemło - jeśli zdrowy, na obu nogach - do pierwszego składu. Wisła Kraków 2016
|
Moim zdaniem wejście Gzmicsa było na czerwoną.