Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 22.02.2016, 22:55
d napisał(a):Wyświetl post
Sadlok (wraca po kartce?) + Uryga. Jakby to katastrofalnie nie brzmiało - Pietrzak jest w zespole nowy (on w ogóle grał na stoperze?), dla Cywki to raczej byłaby nowość. Czekaj - litości.

Tym bardziej o....... dla Guzmicsa za ewidentnie kartkowane wejście, chyba nie jest autystyczny i wiedział, że Arek od kilkudziesięciu minut był na następny mecz wyautowany.

Całosciowo: Jović - Sadlok, Uryga - Pietrzak/Cywka. Ale bilans dwumeczu utrzymamy pozytywny.

Edit: a, Żemło - jeśli zdrowy, na obu nogach - do pierwszego składu. Wisła Kraków 2016

Moim zdaniem wejście Gzmicsa było na czerwoną.
Odpowiedz cytując