Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.02.2016, 22:48
Co to za absurd ! Z jego wypowiedzi na konferencji jasno wynika, że on widzi dokładnie to wszystko, co my:

1. Uryga jest wolny, spóźniony, słaby i się nie nadaje
2. W środku pola była luka
3. Potrzeba było potrzymać w środku, bardziej rozegrać

I mimo to robi z tym jedno, wielkie, śmierdzące, pełne błyszczących wielkich much gówno.

PS. Komentarz, że chcieliśmy kontrami dorzucić drugą bramkę, grając u siebie z Górnikiem Łęczna, po prostu ....a nie przystoi.

PS2. O .... CHODZI Z TYM URYGĄ ?!
Odpowiedz cytując