Wyświetl pojedynczy post
Bene Nati
Senior Member
 
 
Od: 01.2015
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 22.02.2016, 22:43
Festence napisał(a):Wyświetl post
Teddy już na konfie powiedział, że prawdopodobnie Sadlok - Uryga na środku, ale zobaczymy jeszcze jak będą wyglądać treningi
Po co on takie rzeczy wygaduje? Niech jeszcze prześle trenerowi rywali wyjściową jedenastkę meilem. Klapie gorzej ozorem niż Smuda. To samo było w Śląsku.


South napisał(a):Wyświetl post
nie rozumiem po co Crivelaro grał we wszystkich sparingach skoro teraz ustępuje miejsca Urydze i Cywce
Też tego nie rozumiem. Jak wielu innych decyzji trenera Pawłowskiego. A to dopiero 2 mecze...

Bójta się Mójta!
Odpowiedz cytując