Festence napisał(a):

|
Teddy już na konfie powiedział, że prawdopodobnie Sadlok - Uryga na środku, ale zobaczymy jeszcze jak będą wyglądać treningi
|
Po co on takie rzeczy wygaduje? Niech jeszcze prześle trenerowi rywali wyjściową jedenastkę meilem. Klapie gorzej ozorem niż Smuda. To samo było w Śląsku.
South napisał(a):

|
nie rozumiem po co Crivelaro grał we wszystkich sparingach skoro teraz ustępuje miejsca Urydze i Cywce
|
Też tego nie rozumiem. Jak wielu innych decyzji trenera Pawłowskiego. A to dopiero 2 mecze...
Bójta się Mójta!