Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73491
Stary 22.02.2016, 22:30
4-4-2 to bardzo fajna taktyka, ale pod warunkiem że ma się ogarnięty środek pola, my mamy Urygę, Popovica, Crivellaro i Cywkę, więc niech już ten Wolski przyjdzie naprawdę.......... bo gorszy od tych asów nie będzie, a że kibicuje innemu klubowi, trudno, jesteśmy w ujowej sytuacji, każdy ptk, każda zdobyta bramka się liczy więc nie narzekajcie.
Odpowiedz cytując