Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 22.02.2016, 22:26
Po tym dzisiejszym spektaklu ciężko zebrać myśli.
Z taką grą na utrzymanie nie ma co liczyć.
Pozostaje wierzyć, że będzie lepiej - na gwałt potrzeba kogoś kto rozegra piłkę. Mój osobisty limit cierpliwości do Urygi już się skończył. Cywka bardzo chce ale nie bardzo ma z czego. Bez rozegrania zarówno Bałaszow jak i Guerrier i napastnicy miotają się dość bezradnie.
Gdyby udało się podpisać tego Wolskiego nawet w środę to gość od razu do pierwszego składu.
Dodatkowo w obronie Gumiś w ostatnich meczach gra dywersję….
Będzie cholernie ciężko, dodatkowo na ławce gość sprawia wrażenie parodysty póki co.
Ale z drugiej strony jeden mecz może wiele zmienić
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując