Kurz napisał(a):

Wystarczy, że wygra rywalizację z Cywką, Crivellaro i Popoviciem, żebyśmy nie musieli wystawiać w środku pola lewego obrońcy. To już będzie jakiś progres .
|
Ale trzeba by się też pozbyć tej wymienionej trójki, szkoda utrzymywać darmozjadów na ławce. Przesunąć ich do rezerw i sami sobie znajdą nowy klub.