Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73489
Stary 22.02.2016, 22:12
.......enie o tych transferach. .... wielki będzie.
Tak samo jak ze sponsorem. Która to już runda czekania na cud?
Nie znudziło wam się?
Walczymy o utrzymanie i tyle.
Kto chce przyjść do takiego klubu?
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując