Wyświetl pojedynczy post
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 22.02.2016, 22:09
thechris napisał(a):Wyświetl post
Z ciekawości, jak sugerujecie zestawić linię obrony na następną kolejką?
Sadlok (wraca po kartce?) + Uryga. Jakby to katastrofalnie nie brzmiało - Pietrzak jest w zespole nowy (on w ogóle grał na stoperze?), dla Cywki to raczej byłaby nowość. Czekaj - litości.

Tym bardziej o....... dla Guzmicsa za ewidentnie kartkowane wejście, chyba nie jest autystyczny i wiedział, że Arek od kilkudziesięciu minut był na następny mecz wyautowany.

Całosciowo: Jović - Sadlok, Uryga - Pietrzak/Cywka. Ale bilans dwumeczu utrzymamy pozytywny.

Edit: a, Żemło - jeśli zdrowy, na obu nogach - do pierwszego składu. Wisła Kraków 2016
Ostatnio edytowane przez d : 22.02.2016 o godz. 22:13.
Odpowiedz cytując