63.5 Kg napisał(a):

.......icie tak ze slabo...
Ludzi co Wy się zatrzymaliście w najlepszych latach
Dzisiaj walczymy o utrzymanie a wy .......icie jakie to zle transfery ten klub przeprowadza...
Cieszcie się ....a ze w ogole się cos dzieje...
|
Można było to wszystko sto razy lepiej przeprowadzić, by wyprowadzić klub na prostą. Niestety, skoro decydujemy się na Tadzia Pawłowskiego w trakcie sezonu, w którym rzekomo walczymy o utrzymanie, bo Kazek Moskal nie sprostał, nie jest godzien etc. (przecież przegrał z Cracovią - o zgrozo), to ja dyplomatycznie rzecz ujmując pozostawię sobie ten Twój post bez komentarza.