Wyświetl pojedynczy post
manson777
Senior Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 22.02.2016, 21:51
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Z perspektywy trybun:

Uryga po raz kolejny udowodnił że nie potrafi kopać piłki nawet na poziomie osiedlowym. Skupilem dziś swoją uwagę na jego grze i przez cały mecz zanotował DWA odbiory, a poza tym masę niecełnych podań, strat piłki i cały czas spowalnial akcję. Alan to niestety główny hamulcowy i nie wnosi NIC pozytywnego do gry.

Teraz dolozmy do Alana Cywke i mamy przed oczami chyba najgorszy środek pola w historii naszego klubu. Gdyby w ich miejsce grali Popović lub Crivellaro wcale lepiej by nie było. Z takim środkiem pomocy cudem będzie utrzymanie się w ekstraklasie.

Najbardziej wymowne w naszej grze, taktyce były próby wznowienia gry z autow podczas których NIKT nie pokazywał się do gry.

Frekwencja na poziomie wkładów do koszulek.

Zagalismy wielkie gowno. Zero pomysłu na akcję. Dzidy i liczenia na farta. Brawo Tadek.

Cupial obudź się. Bo jak nie Ty to kto?
nie pieprz głupot
pamiętam jak na środku pomocy grywał niejaki Smagacz, albo Klaja z Robertem Markowskim nie mówiąc już o Krupińskim czy Lipce którzy już zbliżali się do końca karier
tak tak
w II lidze to było w 85 roku

proponuję zluzować
bo pomoc Cywka Uryga to nie jest jeszcze najgorsze co może być na środku
La tierra giró para acercarnos, giró sobre sí misma y en nosotros,
hasta juntarnos por fin en este sueno, como fue escrito en el Simposio.
Pasaron noches, nieves y solsticios; pasó el tiempo en minutos y milenios.
Una carreta que iba para Nínive llegó a Nebraska. Un gallo cantó lejos del mundo, en la previda a menos mil de nuestros padres. [...]

Odpowiedz cytując