|
Dlaczego taki Popovic w meczu, w ktorym trzeba caly czas atakowac startuje na lawce, a na srodku jest dwoch drewnianych zawodników? Ten Popovic to zaden artysta, ale wszedl na boisko i odrazu mial kilka dobrych, dynamicznych podan.
Szkoda pisać cokolwiek, ale tak ogólnie:
- Moskal mnie irytował, ale w porównaniu do tego co jest obecnie to za Moskala to była Barcelona
- Najgorsze, ze nie ma punktu zaczepienia, że może być lepiej. To nie jest pech, że drużyna atakuje, a brakuje skuteczności obiektywnie Wisła gra niestety najgorszą padakę w lidze teraz. To nie jest agresja i dynamika niepoparta żadną taktyką, nie - niestety nie ma żadnej motoryki i dynamiki, nie ma też zadnego ustawienia i taktyki.
Porażająca jest ta jednostajność gry, brak przyśpieszenia zawodników, takie człapanie po boisku wszystkich.
- Trener to dramat, bez charyzmy. Nie ma co więcej pisać, dla mnie było to jasne od początku. Cupiał jak zawsze zero wyczucia w personaliach.
|