Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 22.02.2016, 21:46
Dlaczego taki Popovic w meczu, w ktorym trzeba caly czas atakowac startuje na lawce, a na srodku jest dwoch drewnianych zawodników? Ten Popovic to zaden artysta, ale wszedl na boisko i odrazu mial kilka dobrych, dynamicznych podan.

Szkoda pisać cokolwiek, ale tak ogólnie:

- Moskal mnie irytował, ale w porównaniu do tego co jest obecnie to za Moskala to była Barcelona

- Najgorsze, ze nie ma punktu zaczepienia, że może być lepiej. To nie jest pech, że drużyna atakuje, a brakuje skuteczności obiektywnie Wisła gra niestety najgorszą padakę w lidze teraz. To nie jest agresja i dynamika niepoparta żadną taktyką, nie - niestety nie ma żadnej motoryki i dynamiki, nie ma też zadnego ustawienia i taktyki.
Porażająca jest ta jednostajność gry, brak przyśpieszenia zawodników, takie człapanie po boisku wszystkich.

- Trener to dramat, bez charyzmy. Nie ma co więcej pisać, dla mnie było to jasne od początku. Cupiał jak zawsze zero wyczucia w personaliach.
Odpowiedz cytując