Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 22.02.2016, 21:33
Z perspektywy trybun:

Uryga po raz kolejny udowodnił że nie potrafi kopać piłki nawet na poziomie osiedlowym. Skupilem dziś swoją uwagę na jego grze i przez cały mecz zanotował DWA odbiory, a poza tym masę niecełnych podań, strat piłki i cały czas spowalnial akcję. Alan to niestety główny hamulcowy i nie wnosi NIC pozytywnego do gry.

Teraz dolozmy do Alana Cywke i mamy przed oczami chyba najgorszy środek pola w historii naszego klubu. Gdyby w ich miejsce grali Popović lub Crivellaro wcale lepiej by nie było. Z takim środkiem pomocy cudem będzie utrzymanie się w ekstraklasie.

Najbardziej wymowne w naszej grze, taktyce były próby wznowienia gry z autow podczas których NIKT nie pokazywał się do gry.

Frekwencja na poziomie wkładów do koszulek.

Zagalismy wielkie gowno. Zero pomysłu na akcję. Dzidy i liczenia na farta. Brawo Tadek.

Cupial obudź się. Bo jak nie Ty to kto?
Ostatnio edytowane przez Kamson : 22.02.2016 o godz. 21:36.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując