Wyświetl pojedynczy post
szorstki
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 22.02.2016, 21:29
Myślę, że ten punkt należy szanować. Podobny wyczyn zdarzył nam się 3 miesiące temu. A z przebiegu meczu... nie zanosi się na kolejne punkty w sobotę ;/
Po raz pierwszy od dawno na boisku było dwóch napastników a jakby nie było żadnego... I trener też nie dotarł.
Dzisiejszy cyrk napawa mnie obawą czy utrzymalibyśmy się w I lidze ;/
Kibic z sektora A wizytówką klubu
Odpowiedz cytując