|
Myślę, że ten punkt należy szanować. Podobny wyczyn zdarzył nam się 3 miesiące temu. A z przebiegu meczu... nie zanosi się na kolejne punkty w sobotę ;/
Po raz pierwszy od dawno na boisku było dwóch napastników a jakby nie było żadnego... I trener też nie dotarł.
Dzisiejszy cyrk napawa mnie obawą czy utrzymalibyśmy się w I lidze ;/
Kibic z sektora A wizytówką klubu
|