orm napisał(a):

Trochę więcej spokoju.
Nadal uważam że jeszcze jest za wcześnie na uczciwą ocenę Pawłowskiego. Jeszcze ze dwa mecze są potrzebne do sensownej oceny. Jakiś postęp w stosunku do meczu ze Śląskiem był, a szanse na pierwszą ósemkę dalej są...
|
Na ocenę wyników oczywiście jest za wcześnie, ale na ocenę decyzji personalnych oraz taktyki jest czas tu i teraz. Delikatnie mówiąc nie będzie to wysoka ocena.