Wyświetl pojedynczy post
Paweł
Senior Member
 
Od: 10.2007
Skąd: Rzeczpospolita Krakowska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#354
Stary 22.02.2016, 21:27
orm napisał(a):Wyświetl post
Trochę więcej spokoju.
Nadal uważam że jeszcze jest za wcześnie na uczciwą ocenę Pawłowskiego. Jeszcze ze dwa mecze są potrzebne do sensownej oceny. Jakiś postęp w stosunku do meczu ze Śląskiem był, a szanse na pierwszą ósemkę dalej są...
Na ocenę wyników oczywiście jest za wcześnie, ale na ocenę decyzji personalnych oraz taktyki jest czas tu i teraz. Delikatnie mówiąc nie będzie to wysoka ocena.
Odpowiedz cytując