Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#350
Stary 22.02.2016, 21:21
Wesoły Tadzio to najgorszy trener jaki był w Wiśle od kilkunastu lat.

Już Kulawik przygotowałby zespół lepiej. Za Moskalem mógłby teczkę nosić a i to w pewnym oddaleniu.

Ja nie wiem jak bardzo trzeba być pozbawionym trenerskiej inteligencji (a może inaczej być inteligentnym inaczej) by nie zorientować się, że gra z Urygą to jak gra w 9.Daje tak dużą wartość ujemną, że jakby dwóch zawodników ująć.

Idiotyczne ustawienie we Wrocławiu. Dziś od 60 minuty nic nie idzie. Widać gołym okiem, że gaśniemy, środka pola niema. A on siedzi na ławie i się uśmiecha. Każdy, literalnie każdy na stadionie widzi, że trzeba dać Popovicia za Urygę, a Drzazgę za Brożka. Każdy widzi, że coś jest nie tak. A on siedzi na ławie.

Drużyna jest fatalnie przygotowana kondycyjnie do sezonu. Prawie każdy pojedynek biegowy przegrywamy, większość piłek grana jest od niechcenia, niechlujnie jakby za karę.

Chce wierzyć, że to tylko bardzo słaby trener, nawet nie chce myśleć, że to ma jakieś drugie dno.

Tak czy siak do zwolnienia od jutra.
Odpowiedz cytując