Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 22.02.2016, 21:19
Jeszcze o niejakim Sage. Kto to coś wytrzasnął i umieścił w klubie?
Ślamazarność zespołu jest zastraszająca. Przegrywali większość piłek stykowych.
Wyglądali prawie wszyscy jak po zaaplikowaniu "Głupiego Jasia".
Odpowiedz cytując