|
Nie jest źle.
Zremisowaliśmy mecz, będąc drużyną o dwie klasy gorszą od Górnika w każdej cześć piłkarskiego rzemiosła.
9/10 wykopów Miska to strata, 9/10 piłek stykowych w środku pola pada bez wysiłku łupem Górnika, 10/10 pojedynków biegowych przegrywamy, 10/10 główek przegrywamy itd.
0/10 taktyka, minus 150984590506/10 - trener i jego postawa.
Po co oni do tej Turcji pojechali ? Taniej by było przedłużyć im urlopy o dwa tygodnie, efekt byłby taki sam. A może lepszy.
|