|
Pierwszy mecz o 6punktów poszedł się jeba... O drugim nawet ciężko myśleć :/ rozwalili naszą Wisłę doszczętnie. Jak Cupial nie wyrzuci Pawłowskiego spadniemy gramy totalne dno....
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!
Quo vadis Wisło?
|