|
Ondrasek - od niego piłka odbija się tak samo jak od Boguskiego. Po co nam drugi Boguski?
Cywka - najczęściej faulujący głupio kopacz (bo nie piłkarz)
Głowacki, Brożek - już chyba pomału pod drugiej stronie
Uryga - dziś bez komentarza
Cała drużyna znowu grała jak stado kurczaków z uciętymi łebkami - biegała chaotycznie, a piłka tylko im w tym bieganiu przeszkadzała.
Nie wiem jak staty, ale moim zdaniem przegrywaliśmy większość pojedynków 1 na 1 .
W stosunku do Łęcznej to nasza kultura gry to III liga.
Choć momentami odrobinę zbliżaliśmy się w poziomie operowania piłką i stwarzania zagrożenia do poziomy Łęcznej. To krok do przodu, bo w spotkaniu ze Śląskiem zagraliśmy jeszcze gorzej, ale tam nie było Brożka i nieobliczalnego Donalda.
Pawłowski....
Po co nam taki trener?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|