|
Za wystawienie środka pola w postaci Urygi i Cywki, Pawłowski nie powinien wylecieć tylko powinien zostać wypierd*** dyscyplinarnie.
Wyjść 4-4-2 z takim środkiem to robienie sobie jaj z pogrzebu.
Dawałem Pawłowskiemu kredyt zaufania. Dzisiaj się skończył.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|