|
W środku straszna dziura, kupić tu kogokolwiek bo Uryga, Cywka&co to są parapiłkarze.
Ogólnie straszne dziadostwo, choć gdyby Ondrasek nie zjebał to powinniśmy mieć 2,3-0 i to wygrać.
Ósemka dwa kroki dalej od nas, za to widmo rozpaczliwej walki o utrzymanie coraz bardziej zagląda w oczy. Wywalenie Kazia wydaje się na ten moment fatalnym błędem. No ale może ktoś dojdzie i w sobotę karta się odwróci. Nadzieja matką głupich, ale cóż pozostało...
|