Kuerwa co to bylo, ja .......e. Moskal przy Pawlowskim to Mourinho z Kloppem 2 w 1. Jak on ze Slaskiem gral w pucharach to ja nie mam zielonego pojecia. Nie pozostaje nic innego jak czekac i sie modlic, ze w koncu cos zaskoczy. Tylko co ma zaskoczyc?
Mam dziwne przeczucie, ze w nastepnym meczu Uryga znowu bedzie w peirwszym skladzie

W sumie to juz sam nie wiem co napisac nawet. Niech sie ogarnie ten Pawlowski lepiej.