Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 22.02.2016, 20:13
Środek pola to żenada. Do tego balashov, który przejął chyba mimikę po Tadku i tylko mu się ryj cieszy, a chuja robi.
Nie da się tego oglądać na trzeźwo, a terminarz też nie kolorowy. Z PBB bez stoperów, a potem do scyzorów, gdzie zawsze nam się gra chujowo.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując