|
Dno i wodorosty w I lidze nie jest źle :( ku...a Zero pomysłu na grę a nie czekaj dzida do przodu i gramy! Za Moskala chociaż coś grali u Pawłowskiego nic się nie dzieje poza górnymi piłkami pff.Brak ładu i składu brak zgrania i komunikacji.Z Podbeskidziem będzie wpie...lol bez obrony
Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cię!!
|