Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 22.02.2016, 20:12
Dno i wodorosty w I lidze nie jest źle :( ku...a Zero pomysłu na grę a nie czekaj dzida do przodu i gramy! Za Moskala chociaż coś grali u Pawłowskiego nic się nie dzieje poza górnymi piłkami pff.Brak ładu i składu brak zgrania i komunikacji.Z Podbeskidziem będzie wpie...lol bez obrony


Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cię!!
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując