Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 22.02.2016, 20:09
nie mamy środka pola i to było widać jak na dłoni w tym meczu. Idealne podsumowanie gry Urygi to jego podanie do tyłu w doliczonym czasie, Cywka też jest słaby. Szkoda, że nam wypadł Mączyński, ale cóż zrobić.
Jak Tadek to poukłada w następnym meczu pod nieobecność Głowy i Guzmicsa? Aż strach pomyśleć.

Oby za zwolnienie Kazia nie przyszło nam zapłacić najwyższej ceny...
Odpowiedz cytując