|
nie mamy środka pola i to było widać jak na dłoni w tym meczu. Idealne podsumowanie gry Urygi to jego podanie do tyłu w doliczonym czasie, Cywka też jest słaby. Szkoda, że nam wypadł Mączyński, ale cóż zrobić.
Jak Tadek to poukłada w następnym meczu pod nieobecność Głowy i Guzmicsa? Aż strach pomyśleć.
Oby za zwolnienie Kazia nie przyszło nam zapłacić najwyższej ceny...
|