Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 22.02.2016, 20:06
Rzeczywiście zostało parę rzeczy do doszlifowania.... słowa naszego trenera po dzisiejszym meczu brzmią jak ponury żart.

Nie będę się pastwić nad Alanem, bo wszystko już o nim zostało napisane. Dodajmy do tego figuranta Cywkę w środku pola i mamy obraz nędzy i rozpaczy. Taktycznie jesteśmy drużyną z C-klasy.

W następnym spotkaniu gramy bez środka obrony, aż mnie mdli na samą myśl o tym.
Odpowiedz cytując