|
Rzeczywiście zostało parę rzeczy do doszlifowania.... słowa naszego trenera po dzisiejszym meczu brzmią jak ponury żart.
Nie będę się pastwić nad Alanem, bo wszystko już o nim zostało napisane. Dodajmy do tego figuranta Cywkę w środku pola i mamy obraz nędzy i rozpaczy. Taktycznie jesteśmy drużyną z C-klasy.
W następnym spotkaniu gramy bez środka obrony, aż mnie mdli na samą myśl o tym.
|