|
Za Moskala gra wygląda dobrze, tylko piłkarzyki nie potrafiły strzelać 100% sytuacji. Jednak na grę dało się patrzeć, tylko skuteczność beznadziejna
Teraz na nic nie da się patrzeć, jedyny "pomysł" na grę, to dzida w przód
Taktycznie jesteśmy rozłożeni masakrycznie, zero, nic nie ma,.
O zmianach lepiej nie mówić.
Widzieliście dziś nasz środek pola? Mega kreatywny Uryga-Cywka.
Z zawodników jedynie plus dla Małego, więcej zrobił ten Bałaszow przez 2 mecze.
|