Wyświetl pojedynczy post
Festence
Senior Member
 
Od: 04.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 22.02.2016, 20:03
Za Moskala gra wygląda dobrze, tylko piłkarzyki nie potrafiły strzelać 100% sytuacji. Jednak na grę dało się patrzeć, tylko skuteczność beznadziejna

Teraz na nic nie da się patrzeć, jedyny "pomysł" na grę, to dzida w przód

Taktycznie jesteśmy rozłożeni masakrycznie, zero, nic nie ma,.


O zmianach lepiej nie mówić.

Widzieliście dziś nasz środek pola? Mega kreatywny Uryga-Cywka.


Z zawodników jedynie plus dla Małego, więcej zrobił ten Bałaszow przez 2 mecze.
Odpowiedz cytując