|
bridgeburner, ja uważam, że od czasu zwolnienia Moskala nie mamy wcale trenera. Ale to już tylko moja subiektywna opinia. To, co się dzieje w Wiśle to jakiś ewidentny sabotaż mający na celu spuszczenie jej do pierwszej ligi...
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
|