|
Pawłowski idealnie pasuję do aktualnej drużyny Wisły jest tak samo bezradny jak piłkarze . Uryga to sabotażysta znów zaskoczony , że ktoś wyskakuje mu za plecami w polu karnym a w 93 minucie zagrywa piłke zamiast na pole karne przeciwnika na swoją połowę . Mnóstwo niedokładnych podan Cywka to nieporozumienie kopie sie po czole . Żal oglądać to nie zespół to zbieranina . Brożek szkoda komentować .
|