Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#335
Stary 22.02.2016, 19:53
W koncu mamy trenera, ktory idealnie pasuje do naszego składu bo jest rownie słaby.
To jest ekipa na spadek.
Jak wystawia Urygę i Cywkę w środku pola i trzyma się tego usatwienia do 83 minuty gdzie
od początku drugiej połowy śmierdzi golem dla Łęcznej, a on tego nie wiedzi to ja nie mam pytań.
To po co te transfery były jak jemu zmiennicy nie są do niczego potrzebni ?
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując