|
W koncu mamy trenera, ktory idealnie pasuje do naszego składu bo jest rownie słaby.
To jest ekipa na spadek.
Jak wystawia Urygę i Cywkę w środku pola i trzyma się tego usatwienia do 83 minuty gdzie
od początku drugiej połowy śmierdzi golem dla Łęcznej, a on tego nie wiedzi to ja nie mam pytań.
To po co te transfery były jak jemu zmiennicy nie są do niczego potrzebni ?
|