Merkury napisał(a):

|
Widzę, że klub w dalszym ciągu szuka zawodników po wysypiskach śmieci. Wolski to szrot jakich mało. Dodatkowo fizycznie po wysiadywaniu na ławce bądź trybunach jest na pewno w super dyspozycji. Jaja jak berety. Cupiał reaktywacja bis.
|
Wystarczy, że wygra rywalizację z Cywką, Crivellaro i Popoviciem, żebyśmy nie musieli wystawiać w środku pola lewego obrońcy. To już będzie jakiś progres

.