Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 22.02.2016, 13:42
Wojtas napisał(a):Wyświetl post

Naomiast przychylam sie do opinii na temat pseudopilkarza Alana Urygi.Trzeba sie pozbyc tego sabotazysty zanim spusci nas do I ligi. W.yjebać go w trybie natychmiastowym do Stara Starachowice.
Jesli Alan jest "sabotazysta" to jak nazwiesz to co od.......il kilkukrotnie Sadlok ?

Dajcie spokoj chlopakowi bo za rok dwa bedzie jednym z lepszych pomocnikow w lidze. Zdarzaja mu sie mecze bardzo dobre, czyli ma potencjal na lepsza gre.
Uryga moze sie tylko i wylacznie rozwinac. Chociazby jak Murawski z Piasta, ktory do zeszlego sezonu kopal sie po czole, a dzis jest co najmniej swietny.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując