Wyświetl pojedynczy post
Paweł
Senior Member
 
Od: 10.2007
Skąd: Rzeczpospolita Krakowska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73476
Stary 22.02.2016, 11:54
Widzę, że niektórzy tu w dalszym ciągu nie widzą w jakiej lidze gramy i na którym jesteśmy w niej miejscu. Gdyby jakikolwiek piłkarz GRAŁ REGULARNIE w lidze belgijskiej, to Pawłowski mógłby sobie go pooglądać pod warunkiem, że kupiłby bilet na mecz jego drużyny.

Możemy sprowadzić piłkarzy, którzy:
1. odbili się od pewnego poziomu, albo
2. nigdy go nie osiągnęli.
Odpowiedz cytując