|
Widzę, że niektórzy tu w dalszym ciągu nie widzą w jakiej lidze gramy i na którym jesteśmy w niej miejscu. Gdyby jakikolwiek piłkarz GRAŁ REGULARNIE w lidze belgijskiej, to Pawłowski mógłby sobie go pooglądać pod warunkiem, że kupiłby bilet na mecz jego drużyny.
Możemy sprowadzić piłkarzy, którzy:
1. odbili się od pewnego poziomu, albo
2. nigdy go nie osiągnęli.
|