KrzychooR napisał(a):

Obiecał że będzie na twitterze wklejał krakowskie sektorówki?
|
Dokładnie i do tego będzie biegał z koszulka WIERNOŚĆ i po bramce będzie ja pokazywał
Mowię co widziałem a ze pracuje na lotnisku

Krzoska by go nie odbierał jak by przyleciał pozwiedzać Kraków.
Dla niego to jest dobra opcja bo chłop ma szanse sie odbudować, jeśli chce znaczyć coś jeszcze w piłce to musi zacząć grać a tu ma szanse i może to byc z obopólna korzyścią. Grał w Legii ? Ok wstawia sektorówki na Twittera ? Ok jego życie jego sprawa ale piłka nożna to biznes...