63.5 Kg napisał(a):

|
A czy jakby nie powiedział to Górnik zagrałby jakos inaczej?
|
Tego nie wiemy. Wiemy, że Górnik wie więcej niż musiał wiedzieć.
wolfu napisał(a):

|
a może to typowa zmyłka, i wcale nie wyjdziemy dwójką w ataku?
|
Wątpię, ale jeśli tak będzie i wygramy mecz to zaśpiewam "Pawłowski Tadek - nie rusz Tadzika bo zginiesz"
