Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.02.2016, 07:45
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
A czy jakby nie powiedział to Górnik zagrałby jakos inaczej?
Tego nie wiemy. Wiemy, że Górnik wie więcej niż musiał wiedzieć.

wolfu napisał(a):Wyświetl post
a może to typowa zmyłka, i wcale nie wyjdziemy dwójką w ataku?
Wątpię, ale jeśli tak będzie i wygramy mecz to zaśpiewam "Pawłowski Tadek - nie rusz Tadzika bo zginiesz"
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując