|
Uhuhu......Mecz z Łęczna z gatunku tych za 6 pkt.Takich czasów sie doczekalismy.
No ale cóz ,skoro gorzej i tak juz byc nie moze,to trzeba odbic sie od dna i wreszcie cos wygrac.
A Ondrasek ...widac po nim ze wie jak grac i jak sie ustawiac,mam ciche nadzieje ze z Brozkiem zaczna cos grac.
Naomiast przychylam sie do opinii na temat pseudopilkarza Alana Urygi.Trzeba sie pozbyc tego sabotazysty zanim spusci nas do I ligi. W.yjebać go w trybie natychmiastowym do Stara Starachowice.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 22.02.2016 o godz. 01:08.
|