|
okeeeeej chyba rozumiem, dzięki. Czyli jeśli mi się "znudzi" to za podobną cenę, ale pewnie niższą bo z wiekiem mieszkanie traci wartość, mogę "odsprzedać" kolejnemu hmmm...najemcy?
To w sumie dobra opcja na mieszkanie na kilka lat zamiast wynajmu. Tak? Nie?
|