Revolver napisał(a):

|
Nie wiem jak innych, ale jak na razie mnie osobiście przekonuje tym, że w ogóle JEST. Nawet jeżeli okaże się łamagą, to dobrze dla odmiany będzie zobaczyć, jak ktoś inny pie*doli sytuacje, a nie tylko Jankes z Bogusiem.
|
Dodam jeszcze mozliwosci czysto taktyczne. ODCIAZENIE BROZKA przede wszystkim.
Zachowujac proporcje to jak w reprezentacji - Lewemu dodal Nawalka Milika i juz nie kryje go pol druzyny i ma wiecej luzu. Replay sytuacji w Wisełce mile widziany. Tylko Ted musi odejsc od 4-5-1 wrocławskiego.
W przypadku kontynuacji ani Drzazga, ani Ondrasek nie pomoga.