Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 21.02.2016, 20:44
Revolver napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem jak innych, ale jak na razie mnie osobiście przekonuje tym, że w ogóle JEST. Nawet jeżeli okaże się łamagą, to dobrze dla odmiany będzie zobaczyć, jak ktoś inny pie*doli sytuacje, a nie tylko Jankes z Bogusiem.
Dodam jeszcze mozliwosci czysto taktyczne. ODCIAZENIE BROZKA przede wszystkim.

Zachowujac proporcje to jak w reprezentacji - Lewemu dodal Nawalka Milika i juz nie kryje go pol druzyny i ma wiecej luzu. Replay sytuacji w Wisełce mile widziany. Tylko Ted musi odejsc od 4-5-1 wrocławskiego.

W przypadku kontynuacji ani Drzazga, ani Ondrasek nie pomoga.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując