Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73455
Stary 21.02.2016, 20:42
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
No i wzia slabego jankesa do skladu lider ligi.
I co z tego wynika? Jankowski odmienił grę Piasta? Bo z tego co widzę, to póki co zaliczył 60 minut w pierwszym meczu, a w drugim już to nawet trawy nie powąchał.
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Regularna gra. Swietnie. Ale czy wygryzie po pol roku ze skladu tego konkurenta w Belgii? Watpie.Taki myk moglby miec rece i nogi przy opcji pierwokupu, tyle, ze znajac zycie nikt s klubie na taki pomysl nie wpadnie. Nawet jeśli, to kwota bedzie nie do przejscia i po pol roku wracamy do punktu wyjscia.
Nie wygryzie bo po ewentualnym odejściu z Wisły za pół roku wraca do Fiorentiny. Tam jak wiadomo nie ma żadnych szans na grę, więc jeżeli gość jakkolwiek chce ratować swoją karierę i podłapać jakiś klub to musi zacząć grać.
A nasza sytuacja jest jaka jest czyli chu.jowa. Dlatego wolę Wolskiego niż nikogo
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Poza tym - kiedy Wolski czy to w Legii czy w Belgii faktycznie gral jako playmaker? Kiedy to od jego dyspozycji zalezala gra ofensywna jego zespolu? Zawsze ten ciezar gry rozkladal sie na kilku pozostalych zawodnikow z formacji ofensywnej.
Jak szukamy kogoś kto będzie ciągnął całą ofensywę to proponuje kierunek Barcelona albo Madryt tam mają takich grajków.
Odpowiedz cytując