Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 21.02.2016, 20:17
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Nie rozumiem po co Pawłowski dzień przed meczem wykłada karty na stół i opowiada mediom jak i kim zagramy. Po jaką cholerę rywal ma wiedziec, że Brożek wraca, że zagrany dwójką napastników, że na prawej obronie zagra Jovic a nie Bartosz... Niech mi ktoś powie, po co się tak pucować?
A czy jakby nie powiedział to Górnik zagrałby jakos inaczej?
Odpowiedz cytując