Wyświetl pojedynczy post
wordbatata
Senior Member
 
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73452
Stary 21.02.2016, 20:16
TYSIAC906 napisał(a):Wyświetl post
Z Brleka chyba nic nie będzie, ponieważ wystąpił dziś w 1 skladzie Belupo.
A co to ma do rzeczy ? Są różne chwyty aby pokazać ze klub np. niby nie musi sprzedać aby podwyższyć cenę itd itd.
Odpowiedz cytując