Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
wordbatata
Senior Member
Od: 05.2008
Offline
#
73452
21.02.2016, 20:16
TYSIAC906
napisał(a):
Z Brleka chyba nic nie będzie, ponieważ wystąpił dziś w 1 skladzie Belupo.
A co to ma do rzeczy ? Są różne chwyty aby pokazać ze klub np. niby nie musi sprzedać aby podwyższyć cenę itd itd.
wordbatata
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wordbatata
Znajdź inne posty napisane przez wordbatata