|
Nie wyobrażam sobie takiej ciapowatości jak we Wrocławiu. Mecz o 6 punków, tu trzeba przeorać murawę.
Mecz z gatunku tych co dużo wyjaśniają. Co do trenera, zawodników*, gry i naszej pozycji w tabeli.
* - nowych zawodników, (brak) umiejętności innych są już dawno wyjaśnione.
Ostatnio edytowane przez Elefant : 21.02.2016 o godz. 20:11.
|